MAC CONRADS DARK LADY  

21.12.08 Vilnius, LT; Andrej Kisliakov, Valgevene - SP1, SERT

20.12.08 Vilnius, LT; Joanna Walsh, Iirimaa - SP1, SERT, CACIB

28.09.08 Eckerö RV, FIN; Matti Tuominen, Soome - H

30.08.08 Pihkva, RUS; Zvi Kupferberg, Israel - SP 1, TP, PE, SERT, CACIB

03.08.08 Kuopio, FIN; Eli-Marie Klepp, Norra - SP 3

02.08.08 Kuopio, FIN; Leif-Herman Wilberg, Norra - H

01.08.08 Kuopio, FIN; Gert Christensen, Taani - VH 2

31.05.08 Võitja`08, EST; Denis Kuzelj, Sloveenia - SP 1, PE1, VSP,SERT, CACIB

 

 

TÄHEKIIR GREY GRACE  

25.07.10 Split, HR; 

RAFAEL MALO ALCRUDO (E)  - 

SERT, PE3

24.07.10 Split, HR; 

CRISTIAN STEFANESCU (ROM) - 

SP, SERT, PE3

23.07.10 Split, HR; 

MONIQUE V. BREMPT (BE) - 

VSP, SERT, CACIB

22.07.10 Split, HR; 

SUNČICA LAZIĆ ANTONIOU (SER) - RES-SERT

20.07.10 Kotor, MNE; 

Pier Luigi Burrati, Italy - RES-SERT

05.06.10 Minsk, BLR; M.Serebrjannikova, Valgevene - 

SERT, R-CACIB, PE2

05.06.10 Minsk, BLR; M.Kozber, Poola - 

SERT, R-CACIB
08.05.10 Kristiansand, NOR; M, Holmli, Norra - SP, PE2
25.04.10 Panevezys, LT; Natalia Nekrosiene, Leedu - PE2
17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - TP
10.04.10 Rakvere, EST; Saija Juutilainen Soome - SP1, SERT, TP
04.04.10 Kingissepp, RUS; Natalja Sedõhh, Venemaa - SP1, SERT, TP, RÜP2
21.02.10 Valmiera, LV; Harto Stockmari, Soome - TP
20.02.10 Valmiera, LV ; Lidia Repina, Venemaa - PE3

08.10.09 World Winner´09, SLO; Thovar del Solar Alfonso, ESP - ava SP

23-26.07.09 "Four Summer Night Shows;  4 x SERT, 2 x CACIB, 1 x TP

06.06.09 Eesti Võitja; Zvi Kupferberg, Iisrael - VG1

18.04.09 Sillamäe, EST; Peter Harsanyi, Ungary - TPJ, TP, JSERT

11.04.09 Nublude show, EST; Linda Jürgens, Eesti - TP, Jun BIS4

04.04.09 Rakvere, EST; Norman Deschuymere, Belgia - SP, TPJ, TP, JSERT

22.03.09 LV Võitja`09; Boris Spoljari, Horvaatia - SP1, PE2, JSERT

15.03.09 Vilnius Cup`09; Reicher Dubravka, Horvaatia - SP, JSERT

14.03.09 LT Võitja`09; Nikolay Sedykh, Venemaa - SP, TPJ, JSERT, JW´09

15.02.09 Tallinn Int.; Giuseppe Alessandro, Itaalia - SP 2

07.02.09 Kekava, LV; Ligita Zake - SP, SERT, TP

10.01.09 Tartu, EST; Hanne Laine Jensen, Taani - SP 2

21.12.08 Vilnius, LT; Andrej Kisliakov, Valgevene - SP

20.12.08 Vilnius, LT; Joanna Walsh, Iirimaa - SP2

06.12.08 Jõulushow, EST; Liilian Hanniste, Eesti - 1, TP

30.11.08 Sillamäe, EST; Pavel Szemraj, Poola - SP, JSERT, TPJ, paaride BIS 1

08.11.08 Põhjamaade Võitja´08, Herning, DK; Gunnar Nymann, Taani - SP 3

25.10.08 Rakvere, EST; Matti Tuominen, Finland- TP kuts

19.10.08 Siauliai, LT; Galina Zhuk, Valgevene - väga paljulubav

18.10.08 Valmiera, LV; Alfonso Thovar del Solar, Hispaania - TP kuts, BIS 1

05.10.08 Euroopa Võitja`08, HUN; Juan De Naveda, Hispaania - VSP kuts

28.09.08 Eckerö RV, FIN; Matti Tuominen, Soome -  TP kuts, väga paljulubav

06.09.08 Lagedi, EST; Zeljka Fon Zidar, Sloveenia -TP kuts, EAH

30.08.08 Pihkva, RUS; Zvi Kupferberg, Israel -TP kuts, väga paljulubav

23.08.08 Vilnius, LT; Ewa Marcinkowska - VH

16.08.08 Tallinn RV, EST; Heidi Kirschbichler, Austria - kuts 1, VSP, EAH

20.07.08 Helsinki, FIN; Jetta Tschokkinen, Soome - beebi 2, väga paljulubav

19.07.08 Haapsalu, EST; Wesley Mccrum - TP beebi, EAH 1

01.06.08 Tallinn RV, EST; Augustin Ionescu - beebi 3, EAH  



TÄHEKIIR GREY GRAIG

17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - SP, PI2
10.04.10 Rakvere, EST; Saija Juutilainen Soome - SP1, SERT, VSP
06.06.09 Võitja´09, EST; Zvi Kupferberg, Israel - VH1
15.03.09 Vilnius Cup, LT;  -  SP
14.03.09 Winner`09, LT;   - SP2, LTJW`09
15.02.09 Tallinn, EST; Giuseppe Alessandro - SP1, VSPJ, PI2, JSERT
10.01.09 Tartu, EST; Hanne Laine Jensen - SP1, PI1, TP, JSERT
29.11.08 Sillamäe, EST; P.SZemraj - SP1, PI1, VSP, JSERT


TÄHEKIIR GREY KASSANDRA

17.07.10 Pärnu, EST; Katrin Lahi, Eesti  - 

JSERT, TPJ, TP
04.07.10 Luige, EST; Ljubov Terentjeva, Venemaa - TPJ, JSERT
25.04.10 Panevezys, LT; Natalja Nekrosiene, Leedu - TPB, BIS5
24.04.10 V rühma erin. Riia, LV; Mart Mae, Eesti - TPB, BIS3
17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - VSPK
10.04.10 Rakvere, EST; Saija Juutilainen Soome - TPK
06.03.10 Tallinn, EST; Matti Tuominen, Soome - TPK
21.02.10 Valmiera, LV; Harto Stockmari, Soome - beebi 
TP, BIS4
20.02.10 Valmiera, LV ; Lidia Repina, Venemaa - beebi TP, BIS3
23.01.10 Kaunas, LT; Vytautas Baranauskas, Leedu   - beebi BIS1
16.01.10 Ventspils, LT; Juraite Butkiene, Leedu - beebi BIS 1