NAURAVAN MAJAVAN JUULI

15.02.09 Tallinn Int; Giuseppe Alessandro, Itaalia - SP2, PE2, R-CACIB

 

 

TÄHEKIIR WHITE BUFFY  

05.06.10 Estonian Winner, EST; Tino Pehar, Croatia - VSP, CACIB


08.05.10 Kristiansand, NOR; 

Marianne Holmli, Norra - VSP

08.11.09 Tartu, EST; Mihaela Frangopol, Rumeenia - SP1, PE1, TP, CACIB

7.11.09 Tartu, EST; Hendrik Soeborg, Taani - SP

08.11.08 Põhjamaade Võitja, Herning, DK; Jean-Luc Delent, Prantsusmaa - SP 3

05.10.08 Euroopa Võitja´08, HUN; Eiwind Mjaerum, Norra  - SP 2, PE 2, R-CACIB

31.08.08 Pihkva, RUS; Zvi Kupferberg, Israel - SP 1, PE 2, SERT, R-CACIB

23.08.08 Vilnius, LT; Ewa Marcinkowska - SP, TP,SERT

16.08.08 Tallinn RV; Maret Kärdi, Eesti - SP 1,  PE 3, R-CACIB

03.08.08 Kuopio, FIN; Marje Talvitie, Soome - 4

02.08.08 Kuopio, FIN; Roberto Schill, Rumeenia - SP 2, PE 2, SERT, R-CACIB

01.08.08 Kuopio, FIN; Jukka Kuusisto, Soome - SP 1, R-CACIB

19.07.08 Haapsalu, EST; Gunnar Nymann, Taani - SP 1, PE 2

28.06.08 Pärnu RV, EST; Tanya Ahlman-Stockmari, Soome - SP 3, PE 4

15.06.08 Ozolnieki RV, LV; Rodrigues Fernando Madeir - 1, PE 2, SERT, R-CACIB

14.06.08 Ozolnieki RV, LV; Vija Klucniece, Läti - 4

01.06.08 Tallinn V rü. RV, EST; Dr. Augustin Ionescu, Rumeenia - SP 2 , PE 3

31.05.08 Võitja´08, EST; Eva Borg, Rootsi - VH 4

19.04.08 Sillamäe, EST;  Lybov Terentjeva, Venemaa - SP 2, PE 1, TP,SERT, BIG3 

23.03.08 Stocholm, SWE; Anderson Diane - SP 2, PE 3

16.03.08 Läti Võitja`08; Pavel Szemraj, Poola - SP 1

15.03.08 Leedu Võitja`08; Natalja Nekrošiene, Leedu - SP 2

 

 

KVARNLYCKANS AKLEJA

04.07.10 Luige, EST; E.Senatsenko, Venemaa - SP

25.04.10 Panevezys, LT; Natalja Nekrosiene, Leedu - SP2

28.06.09 Ogre, LV; Jaromir Dostal, Tšehhi - Ava SERT, PE3

28.06.09 V rühma näitus, Ogre, LV; Butrimova, Leedu - Ava SERT, PE2

18.04.09 Sillamäe, EST; Peter Harsanyi, Ungari - VH1

04.04.09 Rakvere, EST; Piet Roosenboom, Belgia - SP2, PE2

 

 

TÄHEKIIR WHITE CYNTHIA  

14.03.10 Vilnius Cup; O.Staunskjaer, Taani - SP

13.03.10 Lithuanian Winner´10 ; J. Hindse, Taani - SP

14.02.10 Tallinn, EST; K. Fiszdon, Poola - SP

13.02.10 Tabasalu, EST; H. Fitzgibbon, Inglismaa - SP

13.12.09 Põhjamaade Võitja`09, FIN; Hendrik Soeborg, Taani - SP

12.12.09 Soome Võitja`09; Tuula Pratt, Soome - SP4

10.01.09 Tartu, EST; Hanne Laine Jensen, Taani - SP 1, SERT

21.12.08 Vilnius, LT; Andrej Kisliakov, Valgevene - SP 3

20.12.08 Vilnius, LT; Gabriela Ridarcikova, Slovakia - SP 3

14.12.08 Võitja`08, FIN; Gunnar Numann, Taani - VH 2

30.11.08 Sillamäe, EST; Pavel Szemraj, Poola - SP 2, PE 4

25.10.08 Rakvere, EST; Matti Tuominen, Soome  -VH

19.10.08 Siauliai, LT; Anna Jaskiewicz, Poola - SP, SERT

18.10.08 Valmiera. LV; Tamāra Sarmont, Valgevene - SP1, SERT, TP, BIG5

28.09.08 Eckerö RV, FIN; Leif Lehmann Jörgensen, Taani - SP1, PE2, SERT, R-CACIB

01.06.08 Tallinn V rühma RV, EST; Dr. Augustin Ionescu, Rumeenia - SP 1

31.05.08 Eesti Võitja´08; Eva Borg, Rootsi - VH 2

06.04.08 Minsk, BLR; Montique van Bremt, Śveitsist - SP,  PE 2, SERT, R-CACIB

05.04.08 Minsk, BLR; Olga Tserisa, Moldaavia - EX 2, PE 3

23.03.08 Stocholm, SWE; Anderson Diane - SP 1, PE 1,TP, SERT, CACIB

16.03.08 Läti Võitja`08, LV; Pavel Szemraj, Poola -  2

15.03.08 Leedu Võitja`08; Natalja Nekrošiene, Leedu - SP 3

20.01.08 Kaunas, LT; Natalja Nekrosiene, Leedu - SP 1, J SERT

12.01.08 Tartu, EST; Tina Permo, Rootsi - VH 4 

 

 

TÄHEKIIR WHITE HARDY OF PLAYHARD

26.09.10 Eckerö, FIN; Tomas Rohlin, DK - SERT, R-CACIB, PI2

21.07.10 Centinije, MNE; N. Jovanovic, Serbia - TP, SERT, CACIB, RÜP3

20.07.10 Kotor, MNE; 

Pier Luigi Burrati, Itaalia - TP

, SERT, RÜP3

17.07.10 Pärnu, EST; Katrin Lahi, Eesti - SP3

04.07.10 Luige, EST; E.Senatsenko, Venemaa - 

PI1, TP, RÜP4 

06.06.10 Minsk, BLR; C. Stefanesku, Rumeenia - TP

, CACIB, SERT, RÜP-3

05.06.10 Minsk, BLR; E. Serebrjannikova, Valgevene - 

SERT, CACIB, TP, RÜP-4

08.05.10 Kristiansand, NOR; 

Marianne Holmli, Norra - TP, CACIB

04.04.10 Kingissepp, RUS; N. Sedõhh, Venemaa - SP, PI1, SERT, VSP

14.03.10 Vilnius Cup; O.Staunskjaer, Taani - SP

13.03.10 Lithuanian Winner´10 ; J. Hindse, Taani - SP

21.02.10 Valmiera, LV;  Maciej Kozber, Poola - PI3

20.02.10 Valmiera, LV; Laszlo Erdos, Hungari - PI2, SERT

14.02.10 Tallinn, EST; K. Fiszdon, Poola - SP1, PI4

13.02.10 Tabasalu, EST; H. Fitzgibbon, Inglismaa - SP1, PI2

23.01.10 Kaunas, LT; Vytautas Baranauskas, Leedu - TP, PI1, SERTRÜP4

16.01.10 Ventspils, LV; Juraite Butkiene, Leedu - SERT, VSP

13.12.09 Põhjamaade Võitja`09; Hendrik Soeborg, Taani - H

12.12.09 Soome Võitja `09; Tuula Pratt, Soome - SP2

28.11.09 Sillamäe, EST; Mikleys Levente, Hungari - PI1, VSP

08.11.09 Tartu, EST; Mihaela Frangopol, Rumeenia - SP, PI4

07.11.09 Tartu, EST; Hendrik Soeborg, Taani - VH

09.10.09 Slovakkia erinäitus; John ja Kathleen Ronald, USA - noorte SP6

08.10.09 Maailma Võitja`09; Vandoni Guido, Itaalia - jun SP4

28.06.09 Ogre, LV; Jaromir Dostal, Tšehhi - Jun SERT, BM2 

28.06.09 V rühma näitus, Ogre, LV; Butrimova, Leedu - Jun SERT, BM2

06.06.09 Eesti Võitja`09; Chjie Eijma, Jaapan - SP1, VSPJ, EST JW`09

18.04.09 Sillamäe, EST; Peter Harsanyi, Ungari - TPJ, TP, JSERT, BIG1, BIS1

11.04.09 Nublude show, EST; Linda Jürgens, Eesti - TP

04.04.09 Rakvere, EST; Piet Roosenboom, Belgia - SP, PI3, VSPJ, JSERT

22.03.09 LV Võitja`09; Boris Spoljari, Horvaatia - SP3, EAH

15.03.09 Vilnius Cup`09; Reicher Dubravka, Horvaatia - TPJ, JSERT

14.03.09 LT Võitja`09; Nikolay Sedykh, Venemaa - TPJ, JSERT, LT JW`09

15.02.09 Tallinn Int.; Giuseppe Alessandro, Itaalia - VSPJ, PI4, SERT

14.02.09 Tabasalu, ESTÜ erinäitus; Matti Tuominen, Soome - H

07.02.09 Kekava, LV; Ligita Zake - SP2

10.01.09 Tartu, EST; Hanne Laine Jensen, Taani - TP kuts, kutsikate BIS 1

21.12.08 Vilnius, LT; Andrej Kisliakov, Valgevene - TP kuts

20.12.08 Vilnius, LT; Gabriela Ridarcikova, Slovakia - TP kuts

14.02.08 Võitja´08, FIN; Gunnar Nymann, Taani - 2 kuts, EAH

06.12.08 Jõulushow, EST; Liilian Hanniste, Eesti - 1, VSP kuts

30.11.08 Sillamäe, EST; Pavel Szemraj, Poola - TP kuts

08.11.08 Põhjamaade Võitja´08, Herning, DK; Jean-Luc Delent, FRA - kuts 3

19.10.08 Siauliai, LT; Anna Jaskiewicz, Poola - väga paljulubav

31.08.08 Pihkva, RUS;  Zvi Kupferberg, Israel - TP beebi

 


TÄHEKIIR WHITE IONA OF CAPTAIN COOL

21.08.10 Tallinn RV, EST; Marija Kavcic, Sloveenia - SP1, PE4

18.07.10 Ogre , LV; Jose-Tomas Delgado, Hispaana - VSP

18.07.10 V rühma erin., LV; Tamara Sarmont, Valgevene - VSP, JSERT

05.06.10 Eesti Võitja, EST; Tino Pehar, Horvaatiast - VSPJ, PE3, EST JW´10

17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - Jun SP2

10.04.10 Rakvere, EST; A.De Wilde, Belgia - Jun SP1, JSERT, JTP

14.02.10 Tallinn, EST; K. Fiszdon, Poola - Jun SP1, JSERT, VSPJ

13.02.10 Tabasalu, EST; H. Fitzgibbon, Inglismaa - Jun SP, JSERT, JTP

05.12.10 Kutsikate Jõulushow, Tallinn, EST; Linda Jürgens, Eesti - kustikas 2

28.11.09 Sillamäe, EST; Mikleys Levente, Hungari - TP kutsikas, EAH

12.09.09 Tallinn, EST; Zidy Munsterheilm, Soome - beebik 2, EAH



TÄHEKIIR WHITE JASMINE OF D-TARO

17.07.10 Pärnu, EST; Katrin Lahi, Eesti - SP2

24.04.10 V rühma erin. Riia, LV; Mart Mae, Eesti - VH

17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - Jun SP3

10.04.10 Rakvere, EST; A. De Wilde, Belgia - Jun SP3

04.04.10 Kingissepp, RUS; N. Sedõhh, Venemaa - SP2

14.03.10 Vilnius Cup; O.Staunskjaer, Taani - JSERT, TPJ, PE2

13.03.10 Leedu Võitja ; J. Hindse, Taani - SP

06.03.10 Tallinn, EST; Matti Tuominen, Soome - SP

21.02.10 Valmiera, LV;  Maciej Kozber, Poola - JSERT, VSPJ

20.02.10 Valmiera, LV; Laszlo Erdos, Hungari - JSERT, VSPJ

14.02.10 Tallinn, EST; K. Fiszdon, Poola - jun 3

13.02.10 Tabasalu, EST; H. Fitzgibbon, Inglismaa - jun SP

23.01.10 Kaunas, LT; Vytautas Baranauskas, Leedu - kuts TP, BIS3

16.01.10 Ventspils, LV; Juraite Butkiene, Leedu - kuts TP, BIS5

09.01.10 Tartu, EST; Annette Bystrup, Taani  - kutsikas 2, EAH

5.12.10 Kutsikate Jõulushow, Tallinn, EST; Linda Jürgens, Eesti - kustikas 3

28.11.09 Sillamäe, EST; Mikleys Levente, Hungari - kuts 2, EAH

08.11.09 Tartu, EST; Mihaela Frangopol, Rumeenia - kuts 1, kuts TPK, kuts BIS3

07.11.09 Tartu, EST; Hendrik Soeborg, Taani - kuts 2

12.09.09 Tallinn, EST; Zidy Munsterheilm, Soome - beebik 1, EAH



TÄHEKIIR WHITE LADY OF WHITE HARDY

25.04.10 Panevezys, LT; Natalja Nokrosiene, Leedu - TPK, BIS3

24.04.10 V rühma erin. Riia, LV; Mart Mae, Eesti - TPK, BIS2

17.04.10 Sillamäe, EST; Nikolai Sedõhh, Venemaa - TPK

10.04.10 Rakvere, EST; A. De Wilde, Belgia - kuts TP

14.03.10 Vilnius Cup; O.Staunskjaer, Taani - kuts VSP

13.03.10 Leedu Võitja ; J. Hindse, Taani - kuts VSP

06.03.10 Tallinn, EST; Matti Tuominen, Soome - kuts VSP

21.02.10 Valmiera, LV;  Maciej Kozber, Poola - beebi TP, BIS3

20.02.10 Valmiera, LV; Laszlo Erdos, Hungari - beebi TP, BIS1 

13.02.10 Tabasalu, EST; H. Fitzgibbon, Inglismaa - beebi TP, EAH1

23.01.10 Kaunas, LT; Vytautas Baranauskas, Leedu - beebi BIS4

16.01.10 Ventspils, LV; Juraite Butkiene, Leedu - beebi BIS2